Systemy CRM i ERP z możliwością przeprowadzania kampanii email

Wykorzystaj bogate funkcjonalności platformy TideEmail. Zaoferuj klientom nowoczesne systemy wyposażone w szereg unikalnych rozwiązań, by sprostać ich wymaganiom.

Firmy wdrażające ERP i CRM

Zapraszamy do współpracy firmy informatyczne wdrażające system ERP oraz CRM. Integracja z usługami TideEmail pozwoli poszerzyć funkcje i możliwości instalowanych rozwiązań dając Waszym klientom kolejne powody do zadowolenia.

Funkcjonalność usług mobilnych przeznaczona dla firm produkujących lub wdrażających systemy ERP i CRM

  • podpięcie ikony "Wyślij e-mail" pod dowolny alarm, alert, raport w systemie – np. przypomnienie o spotkaniu, zaległych płatnościach, niepodpisanej korekcie faktury, itp.
  • automatyczna wysyłka wiadomości e-mail po zmianie statusu dokumentu – np. po przyjęciu zamówienia do realizacji, albo po wysłaniu towaru, itp. Treść e-maila może być dowolna
  • wysyłka e-maili do posiadaczy kart stałego klienta – promocje, kupony rabatowe, itp.
  • połączenie z modułem serwisowym – wysyłka informacji do klienta, że naprawiony towar jest gotowy do odbioru lub wysyłka informacji do technika pracującego w terenie, że pojawiło się nowe zgłoszenie serwisowe i powinien zalogować się do systemu
  • wysyłka e-mailem wyniku dowolnego raportu/zapytania SQL generowanego przez system. Zarówno przy udziale użytkownika, jak i automatycznie (np. raport generowany raz dziennie o godzinie 20.00).

Korzyści ze współpracy z TideEmail

  • rozszerzenie oferty przełoży się na szerszą obsługę dotychczasowych i możliwość pozyskiwania nowych klientów
  • brak opłat za umieszczenie TideEmail w swojej aplikacji
  • dodatkowe źródło przychodów poprzez zastosowanie modelu agencyjnego – Producent udostępnia swoim klientom funkcjonalność TideEmail, pobiera od nich opłaty wg własnego cennika, a następnie zbiorczo rozlicza się z operatorem TideEmail.

Interesuje Cię usługa TideEmail?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...