Nowa jakość kampanii marketingowej

Wprowadź działania marketingowe na wyższy poziom. Wykorzystaj możliwości systemu TideEmail i przekonaj się jak szybko i tanio można pozyskać nowych oraz utrzymać obecnych Klientów.

Firmy i agencje reklamowe / PR

Spersonalizowany e-mail to doskonały nośnik reklamowy. Dociera bezpośrednio do odbiorcy i nie sposób jest go zignorować. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, które pragną poszerzyć swoją ofertę o atrakcyjne kampanie mailingowe.

Funkcjonalność usług mobilnych przeznaczona dla agencji reklamowych

  • masowa wysyłka reklamowych wiadomości e-mail (możliwość wpisania w polu nadawca nazwy lub brandu twojego klienta)
  • wysyłka e-mail do współpracowników (hostessy, promotorzy) przypominających o istotnych zadaniach, albo przekazujących inne istotne informacje
  • koordynowanie dużych akcji prowadzonych na terenie całego kraju – poprzez zaprogramowanie harmonogramu i sekwencji wysyłania e-maili do dużej grupy osób
  • obsługa wiadomości przychodzących – przyjmowanie e-maili od promotorów z raportami (np. godzina rozpoczęcia i zakończenia pracy), merchandiserów (np. kontrola wyłożenia towarów)
  • loterie i konkursy. Możliwość wykorzystania e-maili do obsługi konkursów (np. wygrywa e-mail, który został wysłany najbliżej pełnej godziny albo osoba, która wysłała najwięcej e-maili)
  • obsługa przychodzących wiadomości e-mail – wykorzystanie, jako wygodne narzędzie do zbierania i archiwizacji dowodów z przeprowadzonych eventów i akcji (np. przesyłanie zdjęć z wydarzeń).

Korzyści ze współpracy z TideEmail

  • rozszerzenie oferty agencji przełoży się na szerszą obsługę dotychczasowych i możliwość pozyskiwania nowych klientów
  • współpraca z firmą zaawansowaną technologicznie redukuje koszty IT po stronie agencji. Mamy doświadczenie w integracji z wieloma popularnymi systemami – np. SAP, Comarch, Microsoft, wiele systemów e-commerce
  • dodatkowe źródło przychodów poprzez zastosowanie modelu agencyjnego – Agencja Reklamowa udostępnia swoim klientom funkcjonalność TideEmail, pobiera od nich opłaty wg własnego cennika, a następnie zbiorczo rozlicza się z operatorem TideEmail.

Interesuje Cię usługa TideEmail?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...