Profesjonalna usługa wspierająca skuteczny e-mail marketing

Chcesz osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty kampanii marketingowych? Korzystaj z rozbudowanych funkcjonalności narzędzia do masowej wysyłki maili - TideEmail.

Kim jesteśmy?

Doświadczenie. Jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych usług telekomunikacyjnych. Działamy na rynku przeszło 10 lat, w tym pod marką Tide Software od 2008 roku.

Dynamika wzrostu. W ostatnich 4 latach notowaliśmy rokrocznie blisko 100-procentowy wzrost przychodów.

Przyjazne warunki pracy. Tide Software został laureatem prestiżowego w Polsce konkursu, zdobywając tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015 obok takich firm, jak: PEKAES, mBank, PKO Bank Polski czy Henkel.

Kompleksowość. Stworzyliśmy platformę działającą w modelu SaaS, która wspiera obustronną komunikację w Polsce i za granicą poprzez: SMS, MMS, VMS, email, fax i połączenia głosowe w technologii SIP Trunk oraz E1. Jesteśmy autorem zaawansowanej technologicznie aplikacji dla contact center.

Sprawdzona oferta. Stworzone przez nas rozwiązanie informatyczne wygrało konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na najbardziej innowacyjną technologię B2B. Obecnie z naszych usług korzysta przeszło 4.000 podmiotów (firm, urzędów, banków i operatorów GSM), reprezentujących przeszło 50.000 marek.

Duża skala działań. Nasi klienci miesięcznie generują 50 mln wiadomości email, 30 mln wiadomości SMS do 3000 operatorów z 225 krajów i 10 mln minut połączeń głosowych.

Wydajność. Wysyłamy z zawrotną prędkością:

 • 5.000.000 wiadomości SMS/godzinę
 • 5.000.000 wiadomości email/dziennie mając 100 procent raportów doręczeń i wysokie wskaźniki otwarć wiadomości (również w Gmail)
 • 500.000 spersonalizowanych wiadomości głosowych/godzinę mając do 4.500 jednoczesnych połączeń i 500 CPS
 • 200.000 wiadomości faks/godzinę.

Jakość. Oferujemy tylko profesjonalne usługi oparte o bezpośrednią współpracę z operatorami, bądź z firmami posiadającymi umowy interconnectowe.

Szerokie zastosowanie. Usługi Tide Software to TideMobile, TideTelco, TideEmail i TideCC. Ich zadaniem jest pełne wsparcie obustronnej komunikacji w działaniach marketingowych, sprzedażowych, serwisowych, windykacyjnych itd.

Współpraca

Partnerzy. Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować przyjazne relacje z wieloma firmami i instytucjami. Zobacz listę »

O firmie

 • Partnerzy

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Więcej
 • Program partnerski

  Oferuj usługi TideEmail pod swoją marką lub zostań dystrybutorem Tide Software. Więcej
 • Klienci

  Usługa masowej wysyłki e-maili stworzona została dla różnych branż i wielkości firm. Przekonaj się sam. Więcej
 • Aktualności

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Więcej
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Więcej
 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo danych jest kluczowe, zarówno od strony tecznicznej, jak i prawnej. Więcej
 • Infrastruktura

  Niezawodność i wydajność zapewnia najwyższej klasy sprzęt komputerowy, łącze i kolokacja. Więcej
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Więcej
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej
 • 1

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...

×

Masz pytania?

Zostaw nam numer telefonu, a oddzwonimy.
×

Zaczekaj. Oddzwonimy do Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji?
Podaj numer telefonu, a oddzwonimy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Podaj numer telefonu, a oddzwonimy.