Profesjonalne narzędzia wspierające działania marketingowe

Zobacz inne produkty oferowane przez Tide Software, dzięki którym skutecznie dotrzesz ze Swoją kampanią marketingową do szerokiego grona odbiorców.

Inne produkty

Tide Software oferuje kompleksowe usługi telekomunikacyjne. Pełna integracja pozwala pracować na jednej bazie danych i organizować rozwinięte akcje informacyjne, reklamowe, windykacyjne i inne poprzez różne kanały komunikacji.
TideMobile logo

Masowa wysyłka SMS, powiadomień głosowych SMS i MMS. Komunikacja w chmurze poprzez TidePlatform pozwala na personalizację treści i użycie specyficznego numeru telefonu lub alfanumerycznego nadpisu w polu nadawcy SMS/MMS.

TideMobile.pl

TideTelco logo

Usługa masowych połączeń głosowych w technologii SIP Trunk i E1, oprogramowanie w chmurze dla call center, funkcjonalność interaktywnych odpowiedzi głosowych (IVR). Dedykowane raportowanie, gotowe narzędzia integracji.

TideTelco.pl

TideCC logo

System Tide Contact Center umożliwia zarządzanie online wieloma lokalizacjami i pracą agentów z dowolnego miejsca, również z domu. Wydajny dialer predyktywny, skrypty i ankiety, interaktywny panel managera i wiele innych funkcjonalności.

TideCC.pl

 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...