Emailing dla branż

Usprawnij działania podłączając automatyczną wysyłkę email do e-sklepu, CRM, systemu zamówień, itd. Przeprowadź kampanie emailingowe i zdobądź nowych klientów.

Branże

Automatyczne wysyłanie masowych spersonalizowanych e-maili z dowolnym napisem w polu nadawcy daje wiele możliwości dla konkretnych branż.
 • Rozszerzenie oferty agencji dzięki wprowadzeniu nowych metod i kanałów przekazywania informacji (e-mail). Przełożenie na szerszą obsługę dotychczasowych oraz możliwość pozyskania nowych klientów.

  Więcej
 • Wysoka skuteczność, proste i szybkie dotarcie do wybranej grupy docelowej poprzez informowanie o nowościach czy organizowanych akcjach promocyjnych w biurach podróży.

  Więcej
 • Korzyści z wprowadzenia komunikacji z wykorzystaniem wiadomości e-mail między Klientami, a pracownikami firm zajmujących się ubezpieczeniami.

  Więcej
 • TideEmail jest usługą, która w prosty sposób integruje się z oprogramowaniem wspomagającym ściąganie należności i niesie ze sobą różne rozwiązania.

  Więcej
 • Klienci na bieżąco są informowani o najbliższych wydarzeniach i imprezach, nie muszą szukać potrzebnych informacji na stronach internetowych.

  Więcej
 • Powiadomienia e-mail znacznie ułatwiają pracę firmom kurierskim. Dodatkowe korzyści można osiągnąć śledząc lokalizację pojazdów lub przesyłając dodatkowe instrukcje dla kierowców.

  Więcej
 • TideEmail to pomoc w budowaniu nowoczesnego wizerunku lokalu oraz zdobywaniu lojalności dotychczasowych klientów oraz zdobywanie nowych.

  Więcej
 • Usługi TideEmail mogą znacznie poprawić komunikację z pasażerami. Szybkie i komfortowe dostarczanie informacji daje efekt pozytywnego nastawienia pasażerów do firmy, a proponowane usługi stają się łatwo dostępne.

  Więcej
 • Szeroki wachlarz zastosowań usług mobilnych TideEmail, takich jak wysyłanie zaproszeń, potwierdzeń czy przypomnień do klientów salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

  Więcej
 • E-maile docierają do dużej liczby potencjalnych klientów i utrzymują relację z obecnymi. Przypomnienia e-mail kierowcom o dacie wymiany płynu hamulcowego lub terminie przeglądu technicznego pojazdu.

  Więcej
 • Komunikacja z klientami za pomocą wiadomości e-mail jako element programów lojalnościowych to rozwiązanie dla sieci detalicznych, dające przewagę konkurencyjną na rynku.

  Więcej
 • TideEmail daje możliwość dostarczania spersonalizowanych wiadomości e-mail do klientów sklepów internetowych. Informacja z potwierdzeniem złożonego zamówienia, potwierdzenie płatności lub wiadomość o wysłaniu przesyłki pocztą/kurierem.

  Więcej
wczytaj więcej przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko wczytaj wszystko

Interesuje Cię usługa TideEmail?

Czekamy na pytania!
Zadzwoń 22 29 27 901, napisz info@tidesoftware.pl lub wypełnij pola:

Informacje o administratorze danych

Strona korzysta z plików cookies. Możesz zmienić zasady ich przechowywania i dostępność w ustawieniach przeglądarki. Więcej...

×

Masz pytania?

Zostaw nam numer telefonu, a oddzwonimy.
×

Zaczekaj. Oddzwonimy do Ciebie!

Potrzebujesz więcej informacji?
Podaj numer telefonu, a oddzwonimy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Podaj numer telefonu, a oddzwonimy.